Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jeszcze więcej i jeszcze łatwiej z LEGIMI

Wiemy, że kochacie nowości, dlatego wykupiliśmy dla Was dostęp do ponad 60 tysięcy e-booków na platformie Legimi. Jeśli jakaś nowość pojawi się na rynku – możecie ją przeczytać właśnie tam! Jednak nie samymi e-bookami człowiek żyje. Od teraz dajemy Wam jeszcze więcej i jeszcze bardziej ułatwiliśmy dostęp do Legimi! Do puli e-booków dodaliśmy AUDIOBOOKI, a bezpłatne kody do zarejestrowania się na platformie możecie pobrać aż w 4 placówkach: Bibliotece Głównej i filiach: 1, 4 i 9.

Kody możecie też otrzymać pocztą elektroniczną, jeśli z adresu przypisanego do konta czytelnika wyślecie na adres e-mail którejś z tych bibliotek prośbę o kod.

Ilość kodów jest limitowana! Z Legimi można korzystać na smartfonie, tablecie, komputerze i na czytniku książek.

  • Zarejestruj się w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/mbp_kalisz podając kod, nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie e-mail z linkiem aktywacyjnym) i hasło.
  • Ściągnij na swoje urządzenie bezpłatną aplikację do czytania e-booków ze strony Legimi.
  • Korzystaj z usługi przez 30 dni.

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

Dostęp do usługi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

Banery/Logo