Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy

Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

data wydarzenia: 9 sierpnia 2023

W ramach projektu „Biblioteka dla Wszystkich. Różni. Równi. Ważni” od maja br. w Bibliotece Głównej odbywały się lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy. Prowadzącą była Olga Stepanec, zaś na zajęciach spotykaliśmy się przez ponad 3 miesiące, głównie w soboty.

W środę, 9 sierpnia 2023 roku, odbyła się lekcja wieńcząca kurs. Z początkowej liczby 40 kursantów została dwudziestka najwytrwalszych, która otrzymała zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Końcowe zajęcia stały się okazją do sprawdzenia wiedzy w dyktandzie złożonym z najtrudniejszych polskich słów oraz czasem podsumowań i wzajemnych podziękowań. Nie obyło się bez emocji i wzruszeń, gdyż podczas wielu spotkań wszyscy zdążyliśmy się ze sobą zżyć. Dla obu stron było to cenne i wzbogacające doświadczenie. Dziękujemy, pozdrawiamy i zapraszamy do nas na co dzień. Biblioteka jest otwarta dla wszystkich!

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni

#FRSI_Бібліотекадлякожного

#РізніРівніВажливі

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni

#FRSI_Бібліотекадлякожного

#РізніРівніВажливі

Banery/Logo