Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

„Choinka poetycka” - wieczorek przedświąteczny

Filia nr 7, ul. Tuwima 10

Data wydarzenia: 8 grudnia 2017

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, radosny, oczekiwany. Najczęściej spędzamy go w gronie najbliższych i przyjaciół. Tak też było i w tym roku, 8 grudnia, podczas przedświątecznego spotkania bibliotekarzy i czytelników. Choinka poetycka organizowana była po raz 14. w dworskich wnętrzach Filii nr 7 MBP w Kaliszu.

Uczestnicy spotkania wysłuchali utworów muzycznych w wykonaniu Agaty Plewińskiej przy akompaniamencie Przemysława Olka i Jana Derbiszewskiego oraz poezji zaprezentowanej przez członków Stowarzyszenia Promocji Sztuki Łyżka Mleka i uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych. Nastrój był naprawdę przedświąteczny i cieszymy się, że tak liczne grono miało chęć, by w tym tak zabieganym czasie odwiedzić naszą Filię. Była to również okazja do rozmów, wspólnych refleksji, wspomnień, spotkania starych znajomych i poznania nowych.

Współorganizatorzy „Choinki” to również Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Kaliszu i Rada Osiedla Majków.

Tekst: Aneta Lipińska
Fot.: Marcin Galant

Banery/Logo