Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach - dzień kota - czyta Kama Kowalewska

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM O ZWIERZĘTACH, zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu przyjęła Kama Kowalewska - aktorka Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu; debiutowała w filmach „300 mil do nieba” czy „Europa Europa”, a wcześniej śpiewała w legendarnych „Fasolkach” i „Tik-Taku”. Zdolności wokalne odziedziczyła po znanym tacie, Sławomirze Kowalewskim – basiście „Trubadurów”.

Poza aktorstwem jej pasją jest coaching. Od dwóch lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe oparte o rozwój osobisty i zarządzanie emocjami. Prywatnie - wielbicielka psów, kotów i kwiatowych kompozycji.

W jej domu mieszkają w tej chwili trzy koty. Jeden z nich, Borys, uczestniczy w lekturze książki Małgorzaty Kur zatytułowanej „Kot na medal”.

Banery/Logo