Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czyta Piotr Cyrwus

Zaproszenie od Anety Lipińskiej do CZYTANIA Z 7SIÓDEMKĄ przyjął Piotr Cyrwus – aktor teatralny (Teatr Polski w Krakowie) i telewizyjny, kierujący również agencją artystyczną. Obecnie w Teatrze Palladium możemy zobaczyć aktora w musicalu „Listy z Warszawy”.

Piotr Cyrwus często gościł w naszym mieście – również na deskach Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. W ubiegłym roku kaliszanie ujrzeli Pana Piotra w nowej odsłonie – jako bardzo utalentowanego tenisistę reprezentującego warszawski Aktorski Klub Tenisowy. Zaproszony przez Kaliskie Towarzystwo Tenisowe brał udział w charytatywnym turnieju „Gramy dla Beaty”. Dziękujemy za obecność i zapraszamy ponownie do gościnnego Kalisza!

Dziś w interpretacji Piotra Cyrwusa usłyszymy fragment liryczno-groteskowego opowiadania czeskiego pisarza Oty Pavla: „Jak spotkałem się z rybami” ze zbioru „Śmierć pięknych saren”. A już wkrótce - w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania - kolejna odsłona CZYTANIA Z 7SIÓDEMKĄ i kolejny aktorski gość - Maja Barełkowska!

Tymczasem zapraszamy do słuchania i wypożyczania:
https://www.kalisz-mbp.sowwwa.pl/sowacgi.php?...

Banery/Logo