Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu - Akcja „Witamy w naszej bajce”

Akcja „Witamy w naszej bajce”

Literatura – dziecięca w szczególności, przenosi czytelnika do krainy fantazji. Kreatywność i wyobraźnia nieodłącznie wiążą się z tym światem. Chcąc zachęcić młodych fanów literatury do pomysłowego wniknięcia w krainę bajki, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu proponuje nową zabawę. Jeśli masz ulubioną postać literacką, pokaż to! Zapraszamy Cię do stworzenia stroju Twojego ulubionego bohatera z bajki i pokazania go na sobie. Może to Ty pojawisz się na naszej dużej wystawie z okazji Dnia Dziecka?

Witamy w naszej bajce

W pierwszym etapie prosimy rodziców / opiekunów prawnych o przesyłanie od 23 grudnia 2022 do 31 stycznia 2023 r. na adres akcja@mbp.kalisz.pl:

  • fotografii (jpg, 300 dpi, w kolorze i o dobrej ostrości) z wizerunkiem dziecka w stroju bohatera z bajki,
  • skanu lub zdjęcia wypełnionej i podpisanej Karty Uczestnika Akcji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik nr 1 Regulaminu).

Etap drugi – sesję zdjęciową – po wyborze młodych modeli, przeprowadzi Grupa Artistic Ray of Photography oraz wybrani przez dyrektora Biblioteki jej przedstawiciele. Owocem tego działania będzie wystawa z okazji Dnia Dziecka 2023.

Casting skierowany jest do dzieci urodzonych w 2012 roku i młodszych, będących aktywnymi czytelnikami Miejskiej Biblioteki im. Adama Asnyka w Kaliszu. Szczegóły uczestnictwa w wydarzeniu przedstawiamy w Regulaminie, który wraz z Kartą Uczestnika podany jest poniżej.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się do zabawy! Niech będzie bajkowo, kolorowo!

Banery/Logo