Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Barwy dla seniora

Filia nr 6, ul. Wrocławska 189A

data wydarzenia: 16 stycznia 2023

Blue Monday?

Nie w bibliotece. Poniedziałek w Filii nr 6 nabrał wielu kolorów. Wszystko za sprawą podopiecznych z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Seniorzy wzięli udział w zajęciach z arteterapii pod hasłem „Barwy dla seniora” oraz zwiedzili Izbę Pamięci Szczypiorna. Każdy stworzył malowniczą pracę. Uczestnicy otwarcie rozmawiali o emocjach i odcieniach, których użyli, poznając siebie i innych.

Uwagę gości przykuła wystawa dotycząca historii elementarzy polskich, która zabrała naszych gości w podróż do dzieciństwa. Wizytę zakończył optymistyczny wpis do księgi pamiątkowej.

Wszystkich zainteresowanych, dużych, średnich i małych, spotkaniami z kolorami prosimy o kontakt telefoniczny 798-846-141 lub mailowy filia6@mbp.kalisz.pl.

Przypominamy, że do filii w Szczypiornie można dotrzeć autobusem KLA 15 i 19E, które oferują przystanek na żądanie blisko naszej placówki.

Czekamy!

Agata Mizgalska

Banery/Logo