Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Moje Miejsce - wręczenie certyfikatów

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919

data wydarzenia: 12 czerwca 2024

W środowy poranek, 12 czerwca, podsumowaliśmy część zorganizowanych modułów w ramach projektu „Biblioteka dla Wszystkich. Moje Miejsce”. Byliśmy gośćmi w Szkole Podstawowej nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Kaliszu, z którą współpracujemy. Na uroczystej gali rozdaliśmy certyfikaty uczestnictwa. Młodzież, która zaangażowała się w zajęcia w ramach: „Efektywnego uczenia się”, „Przygotowania do egzaminu ósmych klas” i „Akademii Kompetencji Przyszłości” wespół z trenerami tychże modułów oraz dyrekcją Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka i Szkoły Podstawowej, miała wielką przyjemność obejrzeć również krótki spektakl, przygotowany przez młodszych kolegów z podstawówki.

Energia spotkania była fantastyczna!

Mamy nadzieję, że zdobyte kompetencje i wsparcie, jakie młodzież uzyskała, będą owocować w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy za aktywność!

Miejsce działań projektowych: Filia nr 4 Miejskiej, aleja Wolności 27.

------------------------------

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#MojeMiejsce

Проект «Бібліотека для кожного. Моє місцеі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_Бібліотекадлякожного

#МоєMісце

Banery/Logo