Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyjazd studyjny do Biblioteki Publicznej w Piasecznie

Piaseczno, Biblioteka Publiczna

data wydarzenia: 18, 19 czerwca 2024

W ramach wymiany doświadczeń z innymi beneficjentami wcześniejszych naborów programu BLISKO, w ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. W trakcie wizyty rozmawialiśmy na tematy związane zarówno z realizacją projektu, czyli diagnozą, konkursem na inicjatywy lokalne, ciekawymi szkoleniami, jak i bieżącą ofertą kulturalno-edukacyjną biblioteki w Piasecznie. Zwiedziliśmy też nowoczesne wnętrza biblioteki, m.in. oddział dla dorosłych, oddział dla dzieci i młodzieży, Multicentrum, Strefę Odkrywania Wyobraźni Aktywności SOWA.

Wizyta ta była dla nas wspaniałą okazją do poznania kulisów pracy bibliotekarek i bibliotekarzy z Piaseczna. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie dyrektorowi biblioteki Łukaszowi Załęskiemu, zastępcy dyrektora Sylwii Chojnackiej-Tuzimek oraz całej załodze piaseczyńskiej książnicy.

Projekt „Biblioteka – jeszcze bliżej” Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Narodowe Centrum Kultury

NPRCz 2.0

Banery/Logo