Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Legimi

Bezpłatne kody do serwisu Legimi dla naszych aktywnych Czytelników

Wiemy, że kochacie nowości, dlatego wykupiliśmy dla Was dostęp do ponad 135 tysięcy e-booków oraz 50 tysięcy audiobooków i synchrobooków na platformie Legimi. Jeśli jakaś nowość pojawi się na rynku, możecie ją przeczytać lub posłuchać właśnie tam!

Dla naszych aktywnych Czytelników oferujemy bezpłatne kody dostępu, które są do odbioru tylko w Bibliotece Głównej (ul. Legionów 66)

Informacje na temat dostępności kodów uzyskacie tutaj:  bg.wypozyczalnia@mbp.kalisz.pl 

Liczba kodów jest limitowana! Czytelnik otrzymuje w danym miesiącu jeden kod dostępu do platformy Legimi, z której może korzystać na smartfonie, tablecie, komputerze i na czytniku książek.

  • Zarejestruj się w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/wbppoznan lub https://www.legimi.pl/mbp_kalisz, podając kod, nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie e-mail z linkiem aktywacyjnym) i hasło.
  • Ściągnij na swoje urządzenie bezpłatną aplikację do czytania książek elektronicznych ze strony Legimi.
  • Korzystaj z usługi przez 30 dni.

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

 

Dostęp do usługi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

Banery/Logo