Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Ebookpoint BIBLIO

Bezpłatne kody do serwisu Ebookpoint BIBLIO dla naszych aktywnych Czytelników

Drodzy Czytelnicy! Wykupiliśmy dla Was dostęp do ponad 30 tysięcy e-booków i audiobooków oraz do kursów video na platformie ebookpoint BIBLIO Grupy Helion.

Ebookpoint BIBLIO - to multimedialna biblioteka cyfrowa, działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci. Można w niej znaleźć m.in. zbiór literatury specjalistycznej, edukacyjnej, beletrystycznej, popularnej, poradników i przewodników. Z e-booków, audiobooków i kursów video, które są dostępne w ebookpoint Biblio można korzystać całodobowo na telefonie, tablecie i komputerze.

Dla naszych aktywnych Czytelników oferujemy bezpłatne kody dostępu, które są do odbioru w Bibliotece Głównej (ul. Legionów 66) lub w Filii nr 4 (al. Wolności 27).

Można je otrzymać także pocztą elektroniczną, wysyłając prośbę na e-mail Biblioteki Głównej lub Filii nr 4, ale tylko z adresu przypisanego do konta Czytelnika:

bg.wypozyczalnia@mbp.kalisz.pl

filia4@mbp.kalisz.pl

 

Liczba kodów jest limitowana! Czytelnik otrzymuje w danym miesiącu jeden kod dostępu do platformy ebookpoint BIBLIO, który jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji (po upływie terminu ważności kod zostaje automatycznie dezaktywowany).

Po otrzymaniu kodu z naszej biblioteki:

1. Wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/rejestracja.

2. Dokonaj rejestracji i podaj kod.

3. Korzystaj z zasobów ebookpoint BIBLIO.

 

UWAGA: jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca użytkownik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, ten wygasa. Prośbę o kolejny kod należy ponownie przesłać do biblioteki.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową instrukcją korzystania z platformy ebookpoint BIBLIO:

Pliki do pobrania

Banery/Logo