Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Święto Dzielnicy – „Na Majkowie w Maju” z Filią nr 7

data wydarzenia: 20 maja 2023

Rada Osiedla Majków 20 maja zorganizowała Święto Dzielnicy – ,,Na Majkowie w Maju” na Majkowskim Wembley. W wydarzeniu uczestniczyła biblioteka promująca czytelnictwo przez bookcrossing, czyli uwalnianie książki dla dorosłych i dzieci, dzielenie się z innymi radością czytania.

W to piękne sobotnie popołudnie można było bezpłatnie zapisać się w plenerze do biblioteki, a nowo zapisani mali czytelnicy mogli przystąpić do akcji „Mała książka – wielki człowiek”. W jej ramach dzieci otrzymują wyprawkę czytelniczą oraz kartę do zbierania 10 naklejek za wypożyczanie książek, aby otrzymać dyplom małego czytelnika.

Nasi bibliotekarze przez rozdawanie materiałów promocyjnych zachęcali do korzystania z naszych 11 bibliotek, a szczególnie do odwiedzania Filii nr 7, opowiadali na czym polega akcja „Tom w dom” oraz zapraszali wszystkich na nadchodzące wydarzenia, takie jak otwarcie wystawy pod tytułem ,,Witamy w naszej bajce”, 31 maja o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej.

tekst: Sebastian Chudzik
fot.: Katarzyna Chudzik

Banery/Logo